november 30., péntek

11:00 NYITÓCEREMÓNIA JOULUPUKKI részvételével

14:00 Peller Károly

15:00 Peter Srámek

16:00 Fábián Éva

17:00 Kozma Orsi

18:00 Szinetár Dóra

 

december 1., szombat

14:00 Szirota Jennifer

15:00 Cozombolis

16:00 Oláh Gergő és a TücsökZenekar

16:45 Vastag Csaba

18:00 Padödö

19:00 Palcsó Tamás

 

december 2., vasárnap

13:15 Bergengóc Zenekar

14:00 Szandy Hercegnő

15:00 Veréb Tamás

15:30 Opitz Barbara

16:00 Nyári Aliz és Edit (Summer Sisters)

17:00 Pély Barna

18:00 MDC

19:00 Curtis

19:45 Rácz Gergő

 

december 6., csütörtök
10:00-12:00 JOULUPUKKI a MikulásGyárban

14.30 Szűcs Gabi

15:00 Nagy Ricsi

16:00 Siklósi Örs (AWS)

17:00 Miss Bee 

18:00 Sári Évi

19:00 Kasza Tibi

 

december 7., péntek


13:30 Varga Bálint Trió

15:00 Dúró Nilla

15:30 Antal Otti

16:00 Czibi Norbert

17:00 Benji

17:30 Chase - Gunics Rafy
18:00 Balog Janó - X Faktor

19:00 Éliás Junior

17:00-18:30 JOULUPUKKI a LURDY HÁZBAN
 

december 8., szombat

13:00 Wild Buffalo

14:00 Ya Ou - Baki József

16:00 Torres Dani

17:00 Bátori Miki Akusztik

17:45 V-TECH

19:00 Varga Viktor

 

 december 9., vasárnap

13:30: Nyitrai Eszter

14:00 Barbee

15:15 Csomópont

16:00 Mujahid Zoltán

17:00 Jolly és Suzy

18:00 HandaBanda

19:00 Cserpes Laura
19:45 Ocho Macho akusztik
20:30 Curtis

 

december 14., péntek

14:00 Zanzibár

15:15 Tóth Andi - Szabó Ádám

17:00 Kelemen Kabátban akusztikus minikoncert

18:00 Király L. Norbert

19:00 Pintér Tibor Tenya

20:00 Ágoston Anita, Kabai Alex és Tóth Olivér ünnepi műsora

 

december 15., szombat

14:00 Farkas Sándor - Tigli Hande Tímea

15:00 Jana Shabes

16:00 UNISEX

16:30 Pintácsi Viki és a Vikik Suli

17:00 Hamar Barni

18:00 Patai Anna

18:45 Szőcs Renáta

19:15 Dmitrij Gorbunov

december 16., vasárnap

13:00 Zumba Gold

14:00 Rita Sound Stúdió

15:00 a Budapesti Operettszínház kiskoncertje

16:00 Malek Andi Soulistic

16:45 Antal Timi

18:00 Bebe

19:00 Rakonczai Imre


december 21., péntek

12:30 Kádek Akadémia - Énekelj szabadon!

14:00 Pingvin Pityu és barátai

16:00 Tolvai Reni

17:00 BuliOne Zenekar

17:45 Hamar Barni

18:00 Pintácsi Viki és a Vikik Suli

19:00 Singh Viki 

19:45 Kocsis Tibor


Powered by Cocoagraphix | Hosted by OAZISH