2013

December 6.

17.30 Tálentum Táncművészeti Iskola

18.00 MC DC

18.30 Danis Elza és Zoltán (Elvis Presley magyar hangja)

19.00 Kővér Erika

19.30 Retroleum Zenekar

20.00 Animal Cannibals

 

December 7.

14.00 Iszkiri Zenekar

15.00 Dunakeszi Radnóti Diákszínpad: Betlehemezés

16.00 501-es légió – Star Wars jelmezbemutató

17.00 Musztáng SE – akrobatikus rock and roll

17.30 Mahó Andrea

18.00 Pozitív (Akusztik)

 

December 8.

14.00 Palánta Misszió

15.00 Farkas Zsolti 

15.30 Rubay Lacika

16.30 Tálentum Táncművészeti Iskola

 

December 9.

17.00 Jónás Vera

18.30 Kicsi Nyúl

19.00 Vastag Tamás

19.30 Herceg Dávid

 

December 10.

18.00 Énekverseny - Keressük a MikulásGyár hangját!

 

December 11.

18.00 Fista Klaudia

18.30 Klajkó Szandy

19.00 Tálentum Táncművészeti Iskola

 

December 12.

18.00 Torres Dani

18.30 Oláh Gergő

 

December 13.

18.00 L.L. Junior

18.30 Szakos Andrea

19.00 Somló Tamás

 

December 14.

13.00 Bárka Színpad: A Hóember ajándéka! c. zenés előadás

13.30 Sajtkukacz Zenekar

14.00 Kreadance

14.30 Drumsters, az Ütős Show

15.00 Proksa Zoltán és Németh Georgina 

15.30 Tálentum Táncművészeti Iskola

16.00 Tánc-show és karaoke verseny

17.00 MC DC

17.30 Danis Elza és Zoltán (Elvis Presley magyar hangja)

18.00 Kővér Erika 

18.30 Énekelj szabadon! – Kádek Heni növendékei

19.00 Fekete Dávid és a Freedom

 

December 15.

11.00 Wild Buffalo Linedance

11.30 Csepp Színház

13.00 Palánta Misszió – zenés-bábos előadás

15.00 Dunakeszi Radnóti Diákszínpad

15.30 501-es légió Star Wars jelmezbemutató

16.00 Fábián Éva

16.30 Csipet Csapat Együttes

17.00 Palcsó Tamás

18.00 Moszkvics Zenekar

 

December 16.

18.00 BuliOne – Papp Roland

18.30 Roma Hungaricum Állami Művészegyüttes

 

December 17.

18.00 Dunakeszi Radnóti Diákszínpad

18.30 Zöld Jelzésre Átkelni Zenekar

 

December 18.

18.00 Szabó Leslie

18.30 KÁOSZ Központ

19.00 Tool De Danton

 

December 19.

18.30 Mujahid Zoltán

19.00 Erik

 

December 20.

18.00 László Attila

18.30 Nagy Kristóf ”Bozont”

19.00 Talán Attila

19.30 Király Viktor

 

December 21.

14.00 Palánta Misszió: zenés-bábos előadás

15.15 Quantum Cowboys

16.30 Berecz András – mesemondó

17.00 FolkFunk Superstars

18.00 eXtensive

18.30 Perfect Pitch

19.00 Király L. Norbi

19.30 Stereo 2.0

 

December 22.

14.00 Palánta Misszió: zenés-bábos előadás

15.00 Yolk Duett: Varga Balázs és Bátori Ákos

15.30 Iszkiri Zenekar

16.00 Jónás Vera

16.30 Tálentum Táncművészeti Iskola

17.00 MC DC

17.30 Danis Elza és Zoltán (Elvis Presley magyar hangja)

18.00 Kővér Erika

18.30 Rubay Lacika és Farkas Zsolti

19.00 Klajkó Szandy

19.30 Herceg Dávid

20.00 True Songs

20.30 Fista Klaudia

 
2012 Fellépők listája
56-osok tere (Felvonulási tér)

2012. december 6. (Csütörtök)
·        
11:30-12:00 Mesegyár
·         19:00-19:30 Talamba Ütőegyüttes
·         20:00-20:30 Somló Tamás
 
2012. december 7. (Péntek)
·        
19:00-19:30 Márió
·         19:30-20:00 Anita
·         20:00-20:30 Palcsó Tamás
 
2012. december 8. (Szombat)
·        
10:00-11:00 Mono Manó Zenekar és a Mikulás
·         11:00-11:30 Maya Manó
·         11:30-12:30 Palánta Misszió
·         13:00-13:30 501-es Légió Magyarországi Helyőrség
13:30-14:00 Gáspár Győző
·         15:00-15:30 Wild Buffalo
·         16:00-16:30 Mujahid Zoltán
·         17:00-17:30 Budapesti Vonósok
·         18:30-19:00 Sajtkukacz Zenekar
·         19:00-19:30 Szirota Jennifer
 
2012. december 9. (Vasárnap)
·        
10:00-10:30 Mikola Péter
·         11:00-11:30 Csepp Színház
·         11:30-12:30 Palánta Misszió
·         13:00-13:30 501-es Légió Magyarországi Helyőrség
14:30-15:00 Mrs. Columbo
·         15:30-16:00 Fábián Éva
·         16:00-16:30 Quantum Cowboys
·         17:00-17:30 Csordás Tibor
·         17:30-18:00 Mészáros Árpád Zsolt
·         18:00-18:30 Tóth Vera
·         19:00-19:30 Pozitív
19:30-20:00 Maszkura és a Tücsökraj
 
2012. december 10. (Hétfő)
·        
19:00-19:30 Szabó Leslie
·         19:30-20:00 Vastag Tamás
20:00-20:30 Fekete Dávid
 
2012. december 11. (Kedd)

19:00-19:30 Four Fathers
20:00-20:30 Making History
 
2012. december 12. (Szerda)
·    
19:00-19:30 Mulatós Kata
19:30-20:00 Balogh Tünde és a Tűzrózsák
20:00-20:30 Magyar Rózsa 
·          20:30-20:40 Kisviktor 
 
2012. december 13. (Csütörtök)
·        
19:00-19:30 Ivan & The Parazol
 
2012. december 14. (Péntek)
·        
19:00-19:30 Komonyi Zsuzsa
·         19:30-20:00 Nótár Mary
·         20:00-20:30 L.L. Junior
 
2012. december 15. (Szombat)
·        
09:00-09:30 Csillaghúr
·         10:00-10:30 Bergengóc Zenegóc
·         11:00-11:30 Ribizli bohóc
·         12:00-12:30 HandaBanda Zenekar
12:30-13:00 Animal Cannibals
·         13:00-13:30 501-es Légió Magyarországi Helyőrség
·         14:00-14:30 M.É.Z
·         15:00-15:30 Harcsa Veronika - Gyémánt Bálint duó
·         16:00-16:30 Drumsters
16:30-17:00 Kárpátaljai Ukrán Néptánccsoport "Mrijá"
·         17:00-17:30 Szakos Andrea
18:00-18:30 Sztereo 2.0
18:30-19:00 Lil C
19:00-19.30 Cheyenne Malmgren - Svédország
 
2012. december 16. (Vasárnap)
·        
10:00-10:30 Palinta Társulat
·         10:30-11:00 Apacuka
11:00-11:30 Kobold Zenekar
·         12:00-12:30 Mollini bűvész
·         13:00-13:30 501-es Légió Magyarországi Helyőrség
·         14:00-14:30 ÉNEKELJ SZABADON! - Kádek Heni növendékei
·         15:00-15:30 Wild Buffalo
16:00-16:30 Somó Tamás
·    1 17:00-17:30 László Attila
18:00-18:30 Mesegyár Zenekar - A MikulásGyár hivatalos dalának szerzője
·         19:00-19:30 Retroleum Zenekar
·         20:00-20:30 Mr. Joe
 
2012. december 17. (Hétfő)
·        
19:00-19:30 Baby Gabi
·         19:30-20:00 Dukai Regina
 
 
2012. december 18. (Kedd)
·        
19:00-21:00 Meglepetés fellőpők (érdemes kilátogatni...)
 
2012. december 19. (Szerda)
·        
19:30-20:00 BuliOne Zenekar

  
2012. december 20. (Csütörtök)
·        
19:00-19:30 Szári Német Nemzetiségi Tánccsoport
·         20:00-20:30 Carbovaris
 
2012. december 21. (Péntek)
·        
19:00-19:30 Erik
·         19:30-20:00 Torres Dani
·         20:00-20:30 Miller Zoltán
 
Westend City Center

2012. december 6. (Csütörtök)
·        
16:00-16:30 Csepp Színház
·         17:00-17:30 501-es Légió Magyarországi Helyőrség
·         18:30-19:00 Somló Tamás
 
2012. december 11. (Kedd)
·        
16:00-16:30 Szabó Leslie
·         17:00-18:00 Palánta Misszió
18:00-18:30 Roy&Ádám

2012. december 13. (Csütörtök)
·        
17:00-18:00 Palánta Misszió
18:00-18:30 Miller Zoltán

2012. december 18. (Kedd)
·        
16:00-16:30 Csepp Színház
·          17:00-17:30 Palcsó Tamás
17:30-17:50 Kováts Kriszta
17:55-18:20 Csondor Kata - Hóban ébred... az Ünnep dalai
18:20-18:50 Torres Dani
 
2012. december 20. (Csütörtök)
·        
17:00-18:00 Palánta Misszió
18:00-18:30 Németh Gábor Némó
18:30-18:45 Sinka "Popey" Zsolt erőművész, sokszoros Guinness- és világrekorder mutatványai
·         19:00-19:30 L.L. Junior
19:30-20:00 Fekete Dávid és a Freedom
 

A szervező a műsorváltoztatás jogát fenntartja


Powered by Cocoagraphix | Hosted by OAZISH